خدمات ما

خدمات ارائه شده توسط گروه اقتصادی رفتار به سه بخش اصلی زیر تقسیم می شود

مشاوره اقتصادی

شکافی بین آن چیزی که کسب و کارها در مورد نحوه تصمیم گیری انسان ها می دانند و آن چیزی که علم به ما می گوید وجود دارد. تخصص ما پر کردن این شکاف است. تیم ما با ارائه پیشنهادهای تخصصی و علمی کمک به حل مشکلات کسب و کارها می کند.

نقشه رفتار مشتری شما در مورد برند شما

با ارزیابی موارد و زمینه های مختلف که در نوع رفتار مشتریان شما تاثیر گذار است به رسم نقشه رفتار مشتری می پردازیم.

راه حل های اقتصاد رفتاری

با توجه به نقشه رفتار مشتریان با هدف شناسایی نکات مهم در مورد تصمیم گیری مشتریان از علم اقتصاد رفتاری استفاده می کنیم.

تشخیص و تاثیر در رفتار مشتری

با توجه به ارزیابی های صورت گرفته راه حل ها و راهکارهایی را به افراد تیم شما ارائه می کنیم تا بتوانند از میانبرهای ذهنی برای تاثیر بیشتر استفاده کنند.

معماری انتخاب

معماری انتخاب در مورد چیدمان فروشگاه، چینش اجناس، طراحی بسته بندی های محصولات، طراحی صفحات وب سایت ها و هر چیزی که به انتخاب افراد بستگی دارد. در طی اجرای پروژه ها متوجه شده ایم گاهی اوقات مدیر تمام چیدمان خود را به طراح داخلی یا طراح گرافیست واگذار کرده است و در نهایت با یک طراحی زیبا اما فروش بالایی ندارد، آزمایش هایی انجام داده ایم که نشان می دهد گاهی اوقات طراحی های زیبا اما بی هدف منجر به شکست می شوند.

از همان ارزیابی اولیه عمل کنید

در ارزیابی اولیه ما همیشه تعدادی راه حل وجود دارد که قبلا آن ها را به دفعات انجام داده ایم و نتیجه گرفته ایم و نیازی به آزمایش مجدد ندارند. با مطرح کردن این ایده ها و پیاده سازی آن ها کار خود را آغاز می کنیم. ارزیابی اولیه در کسب و کارهایی که سرمایه آن ها بالای هشت میلیارد تومان می باشد رایگان است.

راه حل هایی مخصوص شما

تعدادی سوال بی پاسخ یا آزمایش هایی در کسب و کار شما وجود دارد. ما به بررسی این موارد می پردازیم و راه حل های پیشنهادی خود را به شما ارائه می دهیم که تا به حال اجرا نشده اند و برای آن های نتیجه ای وجود ندارد، شما به عنوان رهبر کسب و کار تصمیم می گیرید که کدام راه حل را انتخاب کنید.

چه تضمینی وجود دارد؟

این سوال در ابتدا از ما پرسیده می شود. چه تضمینی می دهید که فروش ما زیاد شود؟ اولین پاسخ این است که هنوز اقتصاد دانی زاده نشده است که آینده رو پیش بینی کند. دومین پاسخ این است که گروه هایی که تضمین افزایش فروش قطعی می دهند اغلب بعد از شکست در بالا بردن فروش یک مجموعه تقصیرها رو به گردن مجموعه می اندازند و آن پروژه را از رزومه خود حذف می کنند. ما تضمین می دهیم تمام مواردی که در بالا گفته ایم را به نحو احسن انجام دهیم.

مشارکت در استارت‌آپ‌ها

کارشناسان ما کسب و کارهای نوپا یا ایده های نو ارائه شده را بررسی می کنند. در صورتی که این ایده از شرایط لازم برخوردار باشد و پتانسیل کافی برای موفقیت را داشته باشد، گروه اقتصادی رفتار پیشنهاد شراکت و سرمایه گذاری بر روی ایده را ارائه داده و تمامی مراحل فروش را برعهده می گیرد.

مدرسه اقتصاد رفتاری

هدف اولیه گروه اقتصادی رفتار، برای راه اندازی بخش مدرسه ی اقتصاد رفتاری؛ آموزش بحث های کلیدی این علم به عموم مردم و همراهان تیم بود. کلاس های عمومی به دو صورت حضوری و دوره های مجازی برگزار می شوند که شروع خوبی برای آشنایی با بحث های اولیه می باشد

اما در برخورد با کسب و کارهای خاص دریافتیم که این دسته از کسب و کارها نیازمند آموزش تخصصی تر میباشد و بسیاری از مدیران این کسب و کارها خواستار اضافه کردن این بخش به مدرسه اقتصاد رفتاری گروه رفتار شدند در پی درخواست شما عزیزان، مصمم شدیم تا این دوره ها را به صورت تخصصی تر برای کسب و کار های مختلف تشکیل دهیم، تا در کنار مشاوره به سازمان ها از این طریق نیز بتوانیم همراهشان باشیم. در دوره های برگزار شده ی آزمایشی برای گروهی از متقاضیان، دریافتیم که یک دوره ی تخصصی اقتصاد رفتاری برای یک کسب و کار مشخص، می تواند برای تمامی کارمندان از جمله مدیران ارشد و میانی و کارمندان فنی و مجریان مفید باشد

علاوه بر موارد فوق در برنامه های بلند مدت گروه اقتصادی رفتار، آموزش علم اقتصاد رفتاری در علوم پایه ای و در مدارس می باشد که کودکان را به سمت مسیر درست تصمیم گیری های آتی آنها هدایت کنیم بخش مدرسه ی اقتصاد رفتاری در حال حاضر در دست آزمایش و بررسی است و بیشتر تمرکز اعضای تیم بر دو بخش دیگر فعالیت ها می باشد اما در صورت برگزاری این دوره ها برای عموم در وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.